Jana Šebestová

Krejčovina je moje srdeční záležitost - tvorba oděvu, který sedí a sluší je pro mne nejlepší zábava.

Nabízím klasické zpracování krejčovskými metodami, tedy kvalitně ušitý model dle požadavků klienta (někdo si přinese přesný nákres, fotku, anebo naopak model navrhuji já, vše je možné).  

Pracuji také pro divadla, šermířské společnosti, fantasy kluby i jednotlivce, kteří chtějí originální oděv či doplňky. 

 

Pro radost z objevování jsem založila eshop s dětskou i dámskou módou, prodávám zde převážně věci levnější, ale kvalitní.

Hezké zboží za příjemné ceny nabízím zde:

 e-shop RODERIKA - www.roderika.cz

 

Mám dva syny, Jířka a Marečka. Ve fotogaleriích je uvidíte často ...

Vaše osobní krejčová 

Jako snad každá malá holčička s kladným vztahem k šití a ručním pracem jsem snila o tom, že se stanu světově známou návrhářkou nebo nejlepší krejčovou u této návrhářky. Postupem času jsem zjistila, že

potřebuji kontakt s člověkem, kterého oblékám, ale zároveň se nechci vzdát možnosti utvářet model do posledního detailu.

Možná je můj sen o osobním kontaktu návrháře a zákazníka naivní. V dnešní době nadnárodních společností, světových kontaktů a nutnosti věhlasu značky chci prosadit starý model oděvní stylistky, která zná své klientky, chápe jejich nálady, vnímá životní etapy, kterými procházejí a je proto schopná svou tvorbou reagovat nejen na jejich barevný typ, postavu a tvar obličeje, ale i na jejich nitro.

Nechci mít zaměstnance ani se zaměstnankyní stát a tím se asi ochuzuji o možnost tvorby velikého projektu.

Velikost svého projektu spatřuji v luxusu osobního kontaktu, možnosti klientů zasahovat do tvorby modelu po celou dobu jeho hotovení, ve vzájemné důvěře a otevřenosti. Že se tak vracím k prvorepublikovému systému malé živnosti?

 

Pokud byste chtěli vědět, co jsem studovala a dělala, než jsem se začala věnovat naplno jen šití, mé CV je tady.